510 281 565 ilsenglish@wp.pl

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA Z ILS ENGLISH

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA Z ILS ENGLISH

OPINIE UCZNIÓW

Michalina wyraża swoją opinie o kursie języka angielskiego

“Zacznę od tego, że wstępnie umówiłam się na przyszły rok i może nawet na dłuższy pobyt.To zdanie, wydaje mi się, że najlepiej określa moje pozytywne odczucia z pobytu u Sary, jak i w Nottingham. Sara i jej córka przyjęły mnie bardzo ciepło, poświęcając mi więcej czasu niż bym mogła oczekiwać. To była również dobra lekcja, poznania angielskiego w mowie potocznej, gdyż przegadałyśmy z Sarą nie jeden wieczór. Jeśli chodzi o szkołę, to oprócz merytorycznego podejścia do tematu i nauki, dużo było organizowanych wycieczek i imprez po zajęciach. Najfajniejsze jednak była możliwość poznania ludzi z całego świata. Nawiązałam dużo nowych znajomości oraz przeżyłam wiele niezapomnianych chwil Ta konieczność ciągłej rozmowy w języku angielskim dała mi również pewność siebie i większą swobodę w wyrażaniu myśli. Polecam ten rodzaj nauki języka angielskiego.”

Michalina K. Wielkopolska

“W Nottingham byłem już dwa razy. Jestem bardzo zawiedziony, że nie mogę pojechać również i w tym roku. Oba te wyjazdy były wręcz oszałamiające. Wspaniała atmosfera w klasie, wspaniali ludzie i świetne zajęcia integracyjne. Pierwszy pobyt w Anglii zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Moja rodzina gościnna, Dean i Deborah bardzo szybko pomogli mi się odnaleźć w nowym środowisku na tyle, że podczas mojej drugiej wizyty w Nottingham czułem się jak w rodzinnym mieście. Letnia szkoła w Nottingham pomogła mi bardzo w doskonaleniu i posługiwaniu się językiem angielskim. W Anglii poznałem wielu znajomych z którymi po dziś dzień utrzymuję kontakt. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś jeszcze wybrać do Nottingham gdyż niewątpliwie były to jedne z moich najlepszych przygód w życiu.”

Filip I. Wielkopolska

Filip wyraża swoją opinie o kursie języka angielskiego
Patrycja wyraża swoją opinie o kursie języka angielskiego

“W Nottingham byłam po raz pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni, gdyż był to jeden z moich najlepszych wyjazdów. W Nottingham spędziłam 2 tygodnie, ale nauczyłam się tam więcej niż się spodziewałam. Oprócz nowo poznanych słówek i gramatyki, co ważne bardzo się osłuchałam z językiem i poznałam “mowę codzienną”, co jest według mnie bardzo praktyczne. Jestem też w stanie dzięki temu łatwiej wyrażać swoje myśli. Rodzina, u której mieszkałam, była bardzo życzliwa, pomocna. bardzo zaprzyjaźniłam się z Sarą. Szkoła oferował również wiele atrakcji pozalekcyjnych. Uważam, że wyjazd ten to jedna z najlepszych opcji spędzania wakacji, bo łączy dobrą zabawę i naukę.”

Patrycja D. Wielkpolska

“Pobyt w Anglii był jednym z najlepszych wyjazdów w czasie moich wakacji. W szkole spędziłem dwa tygodnie. W tym czasie udało mi się znacząco poprawić angielski i nawiązać sporo nowych znajomości z różnych stron świata. Z wielką chęcią brałem udział w odbywających się po zajęciach “activities” i cotygodniowych wycieczkach. Polecam każdemu kto nie czuje się pewnie ze swoim angielskim.”

Wiktor S. Wielkopolska

Wiktor wyraża swoją opinie o kursie języka angielskiego
Marta udziela swoja opinie o Kursie języka angielskiego w Nottingham

“Do Anglii pojechałam w tym roku po raz drugi. Poprzednim razem bardzo mi się podobało i dlatego postanowiłam wybrać się jeszcze raz, tym razem z przyjaciółkami. Rodzina, z którą mieszkaliśmy, przyjęła nas bardzo miło. Nasza gospodyni, Sara, była bardzo otwartą i przyjazną osobą. Codziennie wieczorem rozmawiałyśmy na interesujące, życiowe tematy. W szkole, do której uczęszczałyśmy, spędziłyśmy czas ucząc się i rozwijając język angielski. W wolnym czasie spotykałyśmy się z nowo poznanymi studentami z całego świata i szkoliłyśmy język. Miasto Nottingham również zrobiło na nas duże wrażenie, zobaczyłyśmy wiele ciekawych miejsc i spędziłyśmy świetne chwile. Polecam wyjazd do Anglii i naukę w szkole w Nottingham każdemu, kto chce miło spędzić wakacje, podszkolić język i poznać wielu nowych przyjaciół.”

Marta M. Wielkopolska

 

To było najpiękniejsze doświadczenie w moim życiu. Pierwszy lot samolotem, pierwszy tak daleki pobyt poza domem na wlasną rękę. Bałam się że nie będę się dobrze tam czuła, a jednak, zaraz po poznaniu Sary i jej córek szybko zapomniałam o jakichkolwiek zmartwieniach. Niesamowicie się z nimi bawiłam, poznałam dzięki nim Nottingham oraz ich język codzienny, z Sarą przy śniadaniu zawsze miałyśmy wiele tematów do rozmowy, tak jak i z jej córkami. Szkoła mnie pozytywnie zaskoczyła. Program nauczania bardzo mi się podobał, praca w grupach pozwalała na poznanie innych ludzi oraz nauczeniu się nowych rzeczy. Poznałam tam wiele nowych osób z różnych zakątkach świata z którymi załapałam dobry kontakt i spędzałam czas po szkole więc nigdy się nie nudziłam. Czekam na kolejne wakacje gdzie jestem pewna że spędzę tam dłuższy czas”
Roksanna P. Gniezno

Roksanna wyraża swoją opinie o kursie języka angielskiego

KONTAKT

510 281 565

 

ilsenglish@wp.pl

 

Elbląska 22, 62-300 Września

Napisz do nas !