510 281 565 ilsenglish@wp.pl

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA Z ILS ENGLISH

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA Z ILS ENGLISH

Spełnij swoje marzenia z ILS English

Nie ważne czy chcesz dostać się na studia, zwiększyć kwalifikacje zawodowe, czy też po prostu poprawić swoją codzienną komunikację po angielsku, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Uczniowie podczas kursu języka angielskiego

Profesjonalna nauka angielskiego Nottingham

Nasi nauczyciele posiadają rozległe doświadczenie w pracy z zagranicznymi studentami. Wykorzystują oni skuteczne i przyjemne metody nauczania, aby stworzyć wspierające środowisko do nauki i pomóc uczniom w osiągnięciu swych celów. Posiadamy ponad 20 lat
doświadczenia w świadczeniu szkoleń z języka angielskiego dla firm, instytucji edukacyjnych czy organizacji rządowych na całym świecie.Poniżej, przedstawiamy jedynie część rzeczy, które zapewni Ci ILS English:

  • Polepszysz swój angielski z pomocą naszych wykwalifikowanych nauczycieli, szkolonych zgodnie ze standardami British Council.
  • Wybierzesz kurs odpowiedni dla siebie – od ogólnej nauki języka i przygotowania do egzaminów, przez język biznesowy i zawodowy, do kursów dla nauczycieli.
  • Przygotujesz się do egzaminów, m.in. IELTS, Cambridge FCE i CAE. ILS English jest Centrum Egzaminacyjnym Uniwersytetu Cambridge.
  • Dostaniesz się na uniwersytet, gdy lepiej opanujesz język – mamy bliskie relacje z lokalnymi college’ami i uniwersytetami.
  • Odkryjesz Wielką Brytanię wraz z innymi uczniami.
  • Zwiedzisz Nottingham – wspaniałe miasto dla studentów, miasto uniwersytetów, o bogatym życiu nocnym, barami, restauracjami i mnogością sklepów.
Letnie kursy języka angielskiego
Kurs języka angielskiego. Przygotowania do egzaminów Cambridge first certificate i Cambridge advanced
Kurs języka angielskiego. Przygotowanie do egzaminu IELTS
Kurs języka angielskiego. Szkolenie nauczycieli Cambridge CELTA
Cennik 2019

KONTAKT

510 281 565

 

ilsenglish@wp.pl

 

Elbląska 22, 62-300 Września

Napisz do nas !